Jakokosken koulun henkilökunta ja yhteystiedot

1.lk Reetta Ullgren  reetta.ullgren@edu.kontiolahti.fi

2.lk Karl Kakko karl.kakko@kontiolahti.fi

3.-4. lk Satu Muinonen satu.muinonen@edu.kontiolahti.fi

5.- 6. lk Matti Hurskainen matti.hurskainen@edu.kontiolahti.fi

erityisopettaja Niina Harviala (koululla ti, ke ja pe) niina.harviala@edu.kontiolahti.fi

englannin opettaja (koululla ti ja to) Kari Multanen kari.multanen@edu.kontiolahti.fi

Koulunkäynninohjaajat; Vuokko Lento ja Auli Kallio.

Yhteystiedot

Jakokosken koulu                                                                                   Jakokoskentie 6 b
81220 Jakokoski
p. 013 732 724

 

Koulunjohtaja                                                                                                  Matti Hurskainen matti.hurskainen@                                                                                     edu.kontiolahti.fi                                                                                                                p. 040 487 2111