Lehmon koulun liikuntasali

Kylmäojantie 6
80710 LEHMO

Salin tiedot:
•koko 594 m2 (22m x 27m)
•korkeus 8 m
lattia tammiparketti



päivitetty 4.10.2018 / Talvikauden 2018-2019 vuorot

Maantai

15.00-16.00 koko sali K-lahden 4H-yhdistys, iltapäiväkerhon liikunta

16.00-17.00 puoli salia K-lahden 4H-yhdistys, iltapäiväkerhon liikunta

16.00-17.00 puoli salia Sähköasennus Kuronen Oy, liikunta

17.00-18.00 puoli salia Lehmo Balls-96

17.00-18.00 puoli salia Teijo Räty, palloilu

18.00-19.00 koko sali Lehmo Balls-96

20.00-21.00 puoli salia LeBa SB, edustus

19.00-20.00 puoli salia Seutuopisto, circuit

19.00-20.30 puoli salia Seutuopisto, lavatanssi oman parin kanssa

20.30-21.00 puoli salia

21.00-22.00 koko sali

Tiistai

15.00-17.00 koko sali K-lahden 4H-yhdistys, iltapäiväkerhon liikunta

17.00-18.00 puoli salia Lehmo Balls-96

17.00-18.00 puoli salia Aki Meuranen, sulkapallo 11.9.alkaen

18.00-20.00 koko sali Kontiolahden Isku, aikuiset

20.00-21.30 koko sali Medisize, sähky

Keskiviikko

15.00-17.00 koko sali K-lahden 4H-yhdistys, iltapäiväkerhon liikunta

17.00-18.00 puoli salia Srk, alakoululaisten liikunta

17.00-18.00 puoli salia FB Factor, pienten tyttöjen sählykerho

18.00-20.00 koko sali Kontiolahden Isku, C-tytöt

20.00-22.00 koko sali

Torstai

15.00-16.00 koko sali K-lahden 4H-yhdistys, iltapäiväkerhon liikunta

16.00-17.00 puoli salia K-lahden 4H-yhdistys, iltapäiväkerhon liikunta

16.00-17.00 puoli salia Sähköasennus Kuronen Oy, liikunta

17.00-18.30 koko sali Lehmo Balls-96

18.30-19.30 puoli salia Seutuopisto, kuntojumppa

18.30-19.30 puoli salia Jokipata, tanssiliikuntaa

19.30-20.30 puoli salia Seutuopisto, kehonhuolto

19.30-21.30 puoli salia Asko Mertanen, kuntolentopallo

20.30-21.30 puoli salia

Perjantai

15.00-17.00 koko sali

17.00-18.00 koko sali Lehmo Balls-96, G-joukkue

18.00-20.00 koko sali Kontiolahden Isku, lentopallo aikuiset

20.00-22.00 koko sali K-lahden 4H-yhdistys, monikulttuurinen futsal

Lauantai

13.30-15.00 puoli salia Jokipata,  kilpatanssiharjoitukset

13.30-15.00 puoli salia

15.00-17.00 koko sali Energe, sulkapallo

17.00-18.30 koko sali

18.30-20.30 koko sali Lukkarila Kodit Oy, futsal

Sunnuntai

8.30-10.30 puoli salia Mika Määttänen, tanssiliikunta

8.30-10.30 puoli salia

10.30-12.00 koko sali LehPa, T10-joukkue ajalla 28.10.18-30.4.2019

12.00-13.30 koko sali Jokipata, kilpatanssiharjoitukset

13.30-15.00 koko sali

13.30-15.00 koko sali Antti Sainola, salibandy 1.10. alkaen

15.00-17.00 koko sali

17.00-18.00 koko sali Lehmon VPK, pallopelit

18.00-19.00 puoli salia Jokipata, kilpatanssiharhoitukset

18.00-19.00 puoli salia Juha Lipponen, sähly

19.00-20.00 puoli salia Sami Pajunen, sulkapallo

20.00-21.00 puoli salia

19.00-21.00 puoli salia Kontiolahden Yrittäjät, kuntolentopallo

Yhteystiedot

Sali-isäntä
ma - pe
p. 040 351 6702